FUERAN DVI Pass-Through EDID Emuliatorius, skirtas naudoti su " video šakotuvai, Jungikliai ir Plėstuvus KVM([email protected])

FUERAN DVI Pass-Through EDID Emuliatorius, skirtas naudoti su

FUERAN DVI Pass-Through EDID Emuliatorius, skirtas naudoti su " video šakotuvai, Jungikliai ir Plėstuvus KVM([email protected])

€10.60

Produkto aprašymas

  • spalva: mėlyna
  • Prekės Pavadinimas: FUERAN
  • Kabelio ilgis: DVI EDID
  • Modelio Numeris: DVI-EDID
  • Produktų Statusas: Sandėlyje
  • Tipas: Kabelio Adapteris
  • Pakuotė: Taip

  • Pakuotės Dydis: 15cm x 9cm x 11cm (5.91in x 3.54in x 4.33in)
  • Pakuotės Svoris: 0.09kg (0.20lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas

DVI užraktas gali būti naudojamas nuolat, esant [email protected], ir [email protected], ir gali tarnauti kaip virtualus stebėti, kai jis nėra naudojamas. Moterų galvos gali būti prijungtas išorinis ekranas.Pasiekti multi-dažnio signalas, užraktas. Teisinga, kad visi ekranai Didžiausios skiriamosios gebos ([email protected]), Kad unerected EDID užraktas, bus atstatyti jos nesusijusios situacijos, kai viela yra išjungti Įdiegti EDID užrakto ekrano ir lieka sujungimas narė. Palaiko garso/vaizdo sinchronizacijos išėjimas:DVIis, iš pradžių garsinis signalas.

Tiesa, plug and play, hot swap, ir nereikia nustatyta: "plug and play yra taikomas tiesioginio ryšio su nešiojamasis kompiuteris, KOMPIUTERIO, stalinio kompiuterio, DVD, Blu-ray grotuvo ir kitų įrenginių, ir elektros hot swap, taip pat gali būti sujungti su šių prietaisų(garso signalas nebus paveikta, jei signalas yra vėl laiku, kai išjungti signalą, dabar atleidau ir dabar prijungtas.)Jis gali būti naudojamas kaip virtualus ekranas. Kai ekranas yra išjungtas ir bejėgiai arba stebėti linija yra karšto keitimu, ji gali užtikrinti saugaus vaizdo signalas, stabilumo ekrano ir langas, ir tvarka.

Išspręsti ekrano rezoliucija šokinėja problema naudojant perjungiklį.Jis gali būti naudojamas tik sujungti simuliatorius su kiekvienu VGA įvestis kompiuterio. Jis palaiko AMD multi-ekranas, grafika sujungimas pratęsimo padalinti ekraną, ir eyefinity plataus domeno multi-ekranas, jungimo režimu(Kai ekranas linija yra nupeštos su elektros, TV ekrane sienos ekranas įtakos neturės, tik todėl tinkamas ekranas tamsus ir kiti ekranai nekilnojamasis.) Jis palaiko Nvidia grafikos multi-ekranas, produkcija, ir tvarka, ekranas lieka toks pat, kai jis yra paleistas iš naujo.

Išspręsti problemas, kai LED didelius ekranus ir ekrano drebėjimas.

Produkto Matmenys : 1.9X1.5X0.5

dėžutės Matmenys : 0.4 OU

neto svoris: 0.35 OU

bruto svoris :0.4 OU

Įpakavimas :1

Žymos: DVI Splitter, splitter dvi, dvi kvm, Pigūs dvi splitter, Aukštos Kokybės splitter dvi, Kinija kvm dvi Tiekėjai

Atsiliepimai

Reitingas