Jungiklis, 8 Ports SFP + 2 prievadai RJ45, su 8pcs SFPs 3 km, SC uosto, Panaudota FTTH

Jungiklis, 8 Ports SFP + 2 prievadai RJ45, su 8pcs SFPs 3 km, SC uosto, Panaudota FTTH

Jungiklis, 8 Ports SFP + 2 prievadai RJ45, su 8pcs SFPs 3 km, SC uosto, Panaudota FTTH

€126.45

Produkto aprašymas

  • Modelio Numeris: SFOT1288SFP
  • Prekės Pavadinimas: SFOT

  • Pakuotės Dydis: 30cm x 18cm x 8cm (11.81in x 7.09in x 3.15in)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 1.0kg (2.20lb.)

Jungiklis, 8 Ports SFP + 2 prievadai RJ45, su 8pcs SFPs 3 km, SC uosto, Panaudota FTTH

08-port Gigabit Pluošto-Taškas Jungiklis su GBIC naudojimo. Nenaudoti JT ar OLTs. Idealiai tinka FTTH METRO. Pagamintas telekomunikacijų, vyriausybės, pramonės ir FTTH ir FTTH plačiajuosčio ryšio operatoriai, kai tinklo vartotojai gali naudotis šviesolaidį į savo bendrovę ar namo per labai ilgus atstumus su pluošto greitį. Atstumai nuo 3m iki 80 km, priklausomai tik nuo Gbic naudojamas. Savybės: - Laikytis IEEE 802.3, IEEE 802.3 u, IEEE 802.3 ab, 802.3 X, 802.3 z Fluxol Kontrolė: Full-duplex: IEEE 802.3 x, Half-duplex: nugaros spaudimą. Auto MDI / MDIX Store-and-forward Visi prievadai vielos greičio jungiklis, jumbo dėžė fram Rj45 yra automatinis 10/100 / 1000M uosto Sužinoti MAC adresų lentelė automatiškai 8,000 MAC adresų lentelė Konfigūruojama: vieno pluošto / dvigubo pluošto / vienos rūšies arba multimode 1000M SFP 8 1000M Rj45 2 Mainų Mechanizmas Store-and-forward Pralaidumo 32G MAC Adrresses 8k Aplinkos Darbo Temperatūra: Nuo 0 ℃ ~ 50 ℃ Išorės Temperatūra: -40 ℃ ~ 70 ℃ oro Drėgmė: 10% ~ 90% RH nesikondensuojantis Saugojimo Drėgmė: 5% ~ 90% RH nesikondensuojantis Šaltinis: Maitinimo įvestis: DC 12V iki 2A - 400mw operacijos Protokolus, IEEE 802.3, IEEE 802.3 i 10BASE-T IEEE 802.3 u 100BASE-TX IEEE 802.3 ab 1000BASE-T IEEE 802.3 z 1000BASE-X, IEEE 802.3 x Greitis Ethernet 10Mbps half-duplex, 20Mbps full-duplex Fast Ethernet 100Mbpshalf-duplex, 200Mbps full-duplex Full-Duplex Gigabit Ethernet 2000Mbps Naujienos 10Base-T: Pora 2 Kategorija 3 (Cat3) ir virš UTP / STP (≤150 m) 100Base-TX: Pora 2 5 Kategorija (Cat5) ir virš UTP / STP (≤150 m) 1000Base-T: Pora 4 5 Kategorija (Cat5e) ir virš UTP / STP (≤150 m) 1000Base-SX: 62.5 µm / 50µm PRF (2m ~ 550m) 1000Base-LX: 62.5 µm / 50µm MM (2m ~ 550m) arba 10µm SMF (2m ~ 5000) Dydžio ir svorio Dydis: 24mm * 12mm * 35mm Svoris : 1kg

Žymos: SFP Prievadą, sfp rj45, pk sfp, Pigūs sfp prievadą, Aukštos Kokybės sfp rj45, Kinija sc sfp Tiekėjų

Atsiliepimai

Reitingas